Komisja Badająca Obiekty UKW

W związku z powołaniem Zespołu ds. likwidacji barier architektonicznych, na naszym Uniwersytecie pracę rozpoczęła Komisja Badająca Obiekty UKW, która od czerwca podjęła działania mające na celu zbadanie dostępności budynków UKW dla niepełnosprawnych studentów. W rezultacie zostaną określone priorytetowe prace inwestycyjne na ten rok oraz kolejne poprzez opracowanie Uczelnianego Planu Likwidacji Barier Architektonicznych
na lata 2014 – 2016.
W pracach Komisji Badającej Obiekty UKW uczestniczą członkowie Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych, Fundacji Aktywnej Rehabilitacji oraz Polskiego Związku Niewidomych.
W trosce o stworzenie jeszcze lepszych warunków dla obecnych i przyszłych studentów niepełnosprawnych, prosimy o informację dotyczącą Państwa potrzeb, co do przystosowania poszczególnych budynków UKW. Możliwy kontakt e-mailowy, telefoniczny, ale zapraszamy również do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych (zakładka Kontakt).