„OGRÓD MOŻLIWOŚCI - szansa na zatrudnienie osób niepełnosprawnych” - przedłużona rekrutacja

Serdecznie zapraszamy na spotkanie zorganizowane dla osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi, podczas którego specjaliści Łaźni Miejskiej omówią możliwość udziału osób niepełnosprawnych w płatnych stażach, szkoleniach zawodowych oraz w projekcie pn. „OGRÓD MOŻLIWOŚCI - szansa na zatrudnienie osób niepełnosprawnych” dającym gwarancję zatrudnienia najpilniejszym uczestnikom projektu.
Działania mają być skierowane do 30 osób niepełnosprawnych w wieku od 18 do 30 lat, które doświadczają kryzysu psychicznego i pozostają bez pracy, a także 5 niezatrudnionych osób w wieku 18 - 64 z otoczenia uczestników/czek projektu.

Korzyści jakie wynikają z udziału w projekcie to m.in.

• Podniesienie umiejętności społecznych i wiedzy nt. rynku pracy
  • Udział w zajęciach organizowanych w świetlicy animacyjnej
  • Opracowanie Indywidualnych Planów Działania dla uczestników projektu
  • Udział w kursach i szkoleniach zawodowych
  • Płatne, trzymiesięczne staże dla wszystkich uczestników
  • Spotkania branżowe z pracodawcami regionu.
  • Zatrudnienie minimum 7 uczestników projektu.

Spotkanie odbędzie się w dn. 17 lutego 2014 r. o godz. 15.00 w siedzibie NZOZ Centrum Kultury, Sztuki i Zdrowia Psychicznego prof. Aleksander Araszkiewicz, ul. Ks. Ignacego Skorupki 2, 85-156 Bydgoszcz.
Jeśli ktoś nie może uczestniczyć w spotkaniu, a jest zainteresowany udziałem w projekcie proszony jest o dostarczenie dokumentów do 23 lutego 2014 r. osobiście w siedzibie NZOZ, za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu) albo na adres mailowy: projekt@araszkiewicz.com.pl.