WORK-ON – włącz się na pracę - wsparcie dla osób niepełnosprawnych

Rozpoczął się projekt unijny wspierający osoby niepełnosprawne z województwa kujawsko – pomorskiego w dążeniu do osiągania sukcesów społecznych i zawodowych.
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wsparcie skierowane jest zarówno do młodych osób niepełnosprawnych (do 30 roku życia), jak i dorosłych osób z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności (w wieku 18-64 lata).

Uczestnicy projektu „WORK-ON - Aktywni zawodowo, aktywni społecznie” mają zapewnione:

•    PRACĘ – gwarantowane zatrudnienie 8 najpilniejszych uczestników/czek,
•    PŁATNE 3-MIESIĘCZNE STAŻE w przedsiębiorstwach regionu dla wszystkich uczestników/czek,
•    KURSY ZAWODOWE – z zakresu obsługi biura, sprzedaży i telemarketingu,
•    KURSY JĘZYKOWE – angielski i niemiecki branżowy oraz język migowy,
•    SZKOLENIA NT. RYNKU PRACY – dające szansę na zatrudnienie,
•    WARSZTATY KOMPETENCJI SPOŁECZNYCH – przełamywanie barier,
•    WSPARCIE PSYCHOLOGA I DORADCY ZAWODOWEGO,
•    OPIEKĘ ANIMATORA SPOŁECZNEGO ON.

Udział w projekcie jest w całości nieodpłatny. Rekrutacja trwa do 16 marca 2014r. !

Więcej informacji na stronie www.work-on.org.pl oraz pod numerem telefonu 52-373-36-89

Liderem projektu jest Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy Marek Szarata, Partnerem  Spółdzielnia Socjalna „KREATYWNI”.