Przyjmowanie wniosków do programu Aktywny Samorząd - Moduł II

Studentów ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności informujemy, że dotychczasowy program PFRON – „Student 2” , będzie realizowany przez samorządy powiatowe w ramach programu „Aktywny Samorząd” Moduł II i termin przyjmowania wniosków minie 30 marca bieżącego roku. Prosimy o bieżące monitorowanie strony Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – www.pfron.org.pl oraz stron PCPR-ów i MOPS-ów właściwych dla Państwa miejsca zamieszkania. Co więcej, w zakładce Studenci Niepełnosprawni dostępnej na stronie Uniwersytetu pojawią się kolejne komunikaty w sprawie składania wniosków w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych, dotyczy to tych instytucji, z którymi Uczelnia nawiązała współpracę w zakresie przyjmowania wniosków od niepełnosprawnych studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych UKW:

•     Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bydgoszczy
  •     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi
  •     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią
  •     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świeciu

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Biurem.