Program Animacji Młodych Osób Niepełnosprawnych II

Zapraszamy do udziału we współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej projekcie pn. „Program Animacji Młodych Osób Niepełnosprawnych II”. Projekt jest skierowany do 20 młodych i niepracujących osób niepełnosprawnych oraz 5 osób z ich otoczenia w celu aktywizacji społeczno – zawodowej.
Biorąc udział w projekcie można otrzymać:
•    płatny staż zawodowy (do 1680,00 zł na rękę);
•    pełen pakiet szkoleniowy (materiały i podręczniki)
•    catering,
•    zwrot kosztów dojazdu,
•    zapewnienie opieki nad dziećmi i osobami zależnymi,
•    możliwość zatrudnienia po realizacji całego projektu.
Zajęcia będą realizowane na terenie kampusu Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz w Hotelu City. Uczestnicy będą mogli liczyć na wsparcie ze strony psychologa, doradcy zawodowego oraz AOON.
Proces rekrutacyjny będzie składał się z dwóch części: wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz odbycie rozmowy, podczas której zostaną doprecyzowane indywidualne formy wsparcia.
Na stronie: http://www.pamon2.byd.pl/3-rekrutacja możecie Państwo pobrać formularz rekrutacyjny oraz przeczytać o projekcie.