Tłumacz Migam

Informujemy, że w celu ułatwienia komunikacji osobom niesłyszącym w Bibliotece Głównej Uniwersytetu uruchomiona została usługa zdalnego Tłumacza Języka Migowego.
Tłumacz języka migowego on-line posługuje się PJM (Polskim Językiem Migowym) i SJM (Systemem Językowo-Migowym) i tłumaczy rozmowę w czasie rzeczywistym pomiędzy słyszącym pracownikiem Uczelni, a niesłyszącym studentem. Osoby niesłyszące lub niedosłyszące mają możliwość skorzystania bezpłatnie z usługi w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:00
Informujemy, że istnieje miesięczny limit do wykonywania połączeń. W przypadku jego wyczerpania na stronie internetowej www.niepelnosprawni.ukw.edu.pl pojawi się komunikat o niemożliwości korzystania z usługi.