III Integracyjny Turniej Goalball

W dniu 30 maja br. odbył się III Integracyjny Turniej Goalball w ramach nowego projektu Fundacji ALUMNO pn. „Bydgoska Amatorska Liga Integracyjna Goalball (BALIG)”.
Udział w turnieju wzięły 4 zespoły, które walczyły o Puchar Fundacji ALUMNO. Zwycięzcą została drużyna Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Nr 1 (drużyna B).

Wśród specjalnie zaproszonych gości, którzy nie tylko przyglądali się grze, ale też wspólnie rozegrali mecz pokazowy znaleźli się: Radny Rady Miasta – Ireneusz Nitkiewicz, Redaktor Radia PIK – Bartosz Kustra oraz muzyk z zespołu ASYŻ reggae band oraz nauczyciel akademicki – Adam Skrętny. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Miłosza Szypury – nauczyciela wychowania fizycznego ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1, który sędziował podczas Turnieju.

Wyniki:
I miejsce- Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1 (drużyna B)
II miejsce- Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1 (drużyna A)
III miejsce- Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
IV miejsce- Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim gościom, uczestnikom i osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia!