Stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych - ważna informacja

Informujemy, że studenci niepełnosprawni (głównie z I roku), którzy nie dostarczyli jeszcze orzeczenia o niepełnosprawności, powinni zgłaszać się do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych celem dostarczenia jego kopii (oryginał orzeczenia do wglądu) albo przesłać zeskanowany dokument na adres e-mailowy BON- u (niepelnosprawni@ukw.edu.pl) do dnia 21 października br. (piątek) do godziny 12:00.
Osoby, które do w/w terminu nie dostarczą dokumentu nie będą mogły zalogować się przez system USOSWeb na stypendium specjalne da osób niepełnosprawnych.

UWAGA: Na niektórych wnioskach o stypendium specjalne mogły pojawić się błędy dot. okresu ważności orzeczenia. Osoby, u których wystąpiły takie usterki otrzymają maila od Uczelni o automatycznym poprawieniu dokumentu. W związku z powyższym prosimy o sprawdzenie swoich wniosków i wydrukowanie ich poprawnej wersji.