Akcja „Odjazdowe Mikołajki”

„Chcesz wywołać uśmiech dzieciaków, wrzuć do puszki kilka złociaków” - to motto tegorocznej zbiórki na organizację zabawy mikołajkowej i zakup upominków dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich. Organizatorami akcji jest Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UKW oraz Fundacja Aktywnej Rehabilitacji.

Impreza mikołajkowa przewidziana jest na 10 grudnia br. Zaplanowano z tej okazji szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz wręczenie prezentów przez samego Świętego Mikołaja!
Wolontariuszy będzie można spotkać na terenie naszej Uczelni oraz w zaplanowanych miejscach w Bydgoszczy do 2 grudnia br.

Zachęcamy wszystkich członków społeczności akademickiej do wsparcia akcji i wrzucenia do puszki kilku złociaków, aby wywołać uśmiech dzieciaków!