Nasz student we władzach PSRP

Z przyjemnością informujemy, że Wojciech Sarnacki – student II roku studiów magisterskich na kierunku Administracja pełni funkcję Pełnomocnika Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej ds. studentów z niepełnosprawnością w kadencji 2017/2018. Serdecznie gratulujemy i składamy życzenia powodzenia w pracy na rzecz studentów niepełnosprawnych!

Wojciech Sarnacki – absolwent XXI LO Integracyjnego, gdzie aktywnie działał w Samorządzie Uczniowskim. W 2014 roku ukończył studia licencjackie na kierunku stosunki międzynarodowe na naszym Uniwersytecie. Wojtek był współinicjatorem założenia i pierwszym przewodniczącym Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Wojtek w 2014 roku został wybrany do Samorządu Studenckiego UKW, a od 2016 roku pełni funkcję Pełnomocnika Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ds. osób niepełnosprawnych.