Akcja "Odjazdowe Mikołajki 2017"

„Chcesz wywołać uśmiech dzieciaków, wrzuć więc do puszki kilka złociaków” to motto corocznej zbiórki na zakup upominków dla podopiecznych Fundacji Aktywnej Rehabilitacji (dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich).

Organizatorami akcji są: Fundacja Aktywnej Rehabilitacji - region kujawsko-pomorski, Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UKW oraz Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UKW.

Impreza mikołajkowa dla podopiecznych FAR przewidziana jest na 16 grudnia br. Zaplanowano z tej okazji szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, m.in. wykonywanie ozdób świątecznych, zdobienie pierników, wspólne śpiewanie kolęd oraz wręczenie podarunków przez samego Świętego Mikołaja!

Zbiórka odbywać się będzie na naszej Uczelni od 20 listopada do 14 grudnia br.

To jest już czwarta edycja wydarzenia, która jest organizowana przez naszych studentów niepełnosprawnych. Zachęcamy wszystkich członków społeczności akademickiej do wsparcia akcji, która wywołuje uśmiech dzieciaków!