Zaproszenie do udziału w projekcie „Niepełnosprawni na etacie

Zaproszenie do udziału w projekcie „Niepełnosprawni na etacie"

Serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie „Niepełnosprawni na etacie” w ramach pilotażowego programu „Absolwent” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – numer umowy ABS/000003/01/D.

Realizatorem projektu jest Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych.

Projekt zakłada zwiększenie zatrudnienia niepełnosprawnych absolwentów uczelni oraz studentów ostatniego roku, bez względu na rodzaj i stopień niepełnosprawności, miejsce zamieszkania, wiek i płeć. Uczestnicy, w ramach projektu, objęci zostaną wsparciem bezpośrednim i indywidualnym.

Elementy zadania: indywidualne doradztwo zawodowe, trener pracy, warsztaty z autoprezentacji, warsztaty i szkolenia zawodowe, mentoring.

Więcej informacji o projekcie można uzyskać pod numerem telefonu: 500-151-117 lub mailowo: projekt@absolwent.org