Aktualności

Juwenalia Bez Barier 2015

28 kwietnia 2015
czytaj całość

Zapraszamy wszystkich studentów niepełnosprawnych do udziału w Juwenaliach Bez Barier. Dzięki realizacji projektu ponownie każdy student będzie miał równy dostęp do uczestnictwa w imprezach obywających się na terenie Campusu UKW. 

czytaj całość…

Akademicka Biblioteka Cyfrowa

18 marca 2015

Informujemy, że studenci niewidomi i słabowidzący posiadający znaczny stopnień niepełnosprawności mogą bezpłatnie korzystać z księgozbiorów cyfrowych Akademickiej Biblioteki Cyfrowej (ABC) w ramach umowy partnerskiej podpisanej między Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a Uniwersytetem Warszawskim.

czytaj całość…

Dzień Otwarty UKW

09 marca 2015

W dniu 6 marca br. maturzyści i uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego uczestniczyli w Dniu Otwartym UKW.

czytaj całość…

Przyjmowanie wniosków do programu Aktywny Samorząd - Moduł II

03 marca 2015

Studentom z umiarkowanym i ze znacznym stopniem niepełnosprawności, przypominamy że termin składania wniosków do programu PFRON – Aktywny samorząd – Moduł II mija 30 marca 2015 r. Możliwe jest uzyskanie wsparcia finansowego na pokrycie opłaty za studia niestacjonarne (czesne) oraz dodatku na pokrycie kosztów kształcenia (do 1000 zł ).

czytaj całość…

ERASMUS +

20 lutego 2015
czytaj całość

Studentów niepełnosprawnych zainteresowanych wyjazdem zagranicznym w ramach programu Erasmus + prosimy o kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych.

czytaj całość…

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
ul. J. K. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz
blok E - pok. 013,
tel. 52 346 11 75, e-mail: niepelnosprawni@ukw.edu.pl