Przerwa świąteczna - Biuro Nieczynne

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że od 14 kwietnia br. (piątek) do 17 kwietnia br. (poniedziałek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Erasmus+ rekrutacja 2017/2018

Informujemy, że ramach programu Erasmus + (wyjazd na studia i wyjazd na praktykę) uczelnia może wnioskować o dodatkowe wsparcie dla studentów niepełnosprawnych. W związku z powyższym prosimy o informację, czy są Państwo zainteresowani udziałem w w/w programie.

08.02.2017 i 15.02.2017 - zmiana godzin pełnienia dyżurów

Informujemy, że w związku z sesją egzaminacyjną oraz przerwą semestralną w dniach: 8 lutego br. (środa) i 15 lutego br. (środa) dyżur dla studentów niepełnosprawnych odbędzie się wyjątkowo w  godzinach od 9:00 do 13:00.

Aktywny samorząd dla studentów w 2017 roku

W dniu 24 stycznia 2017 roku Zarząd PFRON przyjął Kierunki działań i warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2017 roku.

Awaria platformy pionowej w budynku E przy ul. Chodkiewicza 30

Informujemy, że platforma pionowa w budynku E przy ul. Chodkiewicza 30 (siedziba Biura ds. Osób Niepełnosprawnych) uległa awarii.

Zaproszenie do udziału w projekcie "Biuro Karier pomostem do kariery"

Zapraszamy do udziału w innowacyjnym i kompleksowym projekcie „Biuro Karier pomostem do kariery” realizowanym przez Biuro Karier Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Projekt skierowany jest do ostatnich roczników studiów I i II stopnia wszystkich kierunków, czyli do grupy osób, która po zakończeniu kształcenia wejdzie na rynek pracy.

Przerwa świąteczna - Biuro Nieczynne

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że od 21 grudnia br. (środa) do 2 stycznia 2017 r. (poniedziałek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Spotkanie informacyjne dla studentów niepełnosprawnych I roku

W dniu 21 listopada br. w Bibliotece Głównej UKW odbyło się spotkanie informacyjne dla studentów niepełnosprawnych I roku. Pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych zapoznali studentów ze świadczeniami pomocy materialnej, z jakiej mogą skorzystać, ofertą i działalnością BON.

Ważna informacja dla studentów niepełnosprawnych

Studentów, którzy nie złożyli wniosku o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych, a posiadają ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (wydane przez Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub inną instytucję) prosimy o pilny kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych lub przesłanie zeskanowanego orzeczenia na adres e-mailowy BON-u: niepelnosprawni@ukw.edu.pl do 2 grudnia br.