Aktualności

Informacja dla kandydatów i nowo przyjętych studentów i doktorantów

30 czerwca 2014

Pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych oczekują na nowo przyjętych studentów i doktorantów niepełnosprawnych (zwłaszcza osoby niewidome i poruszające się na wózkach inwalidzkich) celem omówienia ewentualnych potrzeb i form wsparcia tych osób. W celu rejestracji Państwa w systemie USOS prosimy również o dostarczenie kopii orzeczenia o niepełnosprawności.

czytaj całość…

Program Animacji Młodych Osób Niepełnosprawnych II

25 czerwca 2014
czytaj całość

Zapraszamy do udziału we współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej projekcie pn. „Program Animacji Młodych Osób Niepełnosprawnych II” Projekt jest skierowany do 20 młodych i niepracujących osób niepełnosprawnych oraz 5 osób z ich otoczenia w celu aktywizacji społeczno – zawodowej.

czytaj całość…

20.06.2014 – Biuro Nieczynne

17 czerwca 2014

Informujemy, że w dniu 20 czerwca br. (piątek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu w przyszłym tygodniu.

czytaj całość…

Juwenalia Bez Barier - fotorelacja

19 maja 2014
czytaj całość

I Integracyjny Turniej Goalball, wspólne grillowanie podczas Blokady Łużyka i cała masa koncertów to tylko nieliczne z atrakcji, które zostały zorganizowane dla studentów podczas tegorocznych imprez, którym towarzyszyło hasło „Juwenalia Bez Barier”. Dzięki pomocy wolontariuszy wsparcie mogły otrzymać osoby niewidome albo poruszające się na wózku - nic już nie stało na przeszkodzie i możliwa była wspólna zabawa wszystkich studentów.  

czytaj całość…

Juwenalia Bez Barier

06 maja 2014
czytaj całość

Zapraszamy wszystkich studentów niepełnosprawnych do udziału w Juwenaliach. W tym roku podjęto działania, aby każdy student miał równy dostęp do uczestnictwa w imprezach obywających się na terenie Kampusu UKW.

czytaj całość…

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
ul. J. K. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz
blok E - pok. 013,
tel. 52 346 11 75, e-mail: niepelnosprawni@ukw.edu.pl