08.07.2016 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniu 8 lipca br. (piątek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Informacja dla kandydatów i nowo przyjętych studentów i doktorantów

Pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych oczekują na nowo przyjętych studentów i doktorantów niepełnosprawnych (zwłaszcza osoby niewidome i poruszające się na wózkach inwalidzkich) celem omówienia ewentualnych potrzeb i form wsparcia tych osób. W celu rejestracji Państwa w systemie USOS prosimy również o dostarczenie kopii orzeczenia o niepełnosprawności (oryginał do wglądu).

17.06.2016 - skrócony dyżur da studentów niepełnosprawnych

Informujemy, że w dniu 17 czerwca br. (piątek) dyżur dla studentów niepełnosprawnych odbędzie się w godzinach od 9:00 do 12:00.

10.06.2016 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniu 10 czerwca br. (piątek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

05.05.2016 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniu 5 maja br. (czwartek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Przerwa świąteczna - Biuro Nieczynne

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że od 25 marca br. (piątek) do 29 marca br. (wtorek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.