Nasz student kandydatem na Regionalnego Rzecznika Osób Niepełnosprawnych

Zapraszamy do głosowania na naszego studenta – Wojciecha Sarnackiego, który kandyduje na Regionalnego Rzecznika Osób Niepełnosprawnych w województwie kujawsko-pomorskim. Głosowanie odbywa się przez portal społecznościowy Facebook:

www.facebook.com/CEiAZONBydgoszcz

11-13.08.2015 - zmiana godzin pełnienia dyżurów

Informujemy, że od 11 sierpnia br. (wtorek) do 13 sierpnia br. (czwartek) dyżur dla studentów niepełnosprawnych odbędzie się od godziny 09.00 do 13.00.

14.08.2015 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniu 14 sierpnia br. (piątek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Informacja dla kandydatów i nowo przyjętych studentów i doktorantów

Pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych oczekują na nowo przyjętych studentów i doktorantów niepełnosprawnych (zwłaszcza osoby niewidome i poruszające się na wózkach inwalidzkich) celem omówienia ewentualnych potrzeb i form wsparcia tych osób. W celu rejestracji Państwa w systemie USOS prosimy również o dostarczenie kopii orzeczenia o niepełnosprawności (oryginał do wglądu).

Zmiana godzin pełnienia dyżurów w okresie przerwy wakacyjnej

Informujemy, że pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych w okresie przerwy wakacyjnej (lipiec, sierpień) będą pełnić dyżury od wtorku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00.

05-06.06.2015 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że 5 czerwca br. (piątek) oraz 6 czerwca br. (sobota) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Dyżury dla studentów niepełnosprawnych podczas Juwenaliów

Informujemy, że w czasie trwania Juwenaliów dyżury dla studentów niepełnosprawnych odbędą się jedynie:

• 12 maja br. (wtorek) od godz. 10:00 do godz. 12:00
  • 15 maja br. (piątek) od. godz. 12:00 do godz. 14:00

Juwenalia Bez Barier 2015

02.05.2015 - biuro nieczynne

Informujemy, że w dniu 2 maja br. (sobota) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Przerwa świąteczna - odwołany dyżur dla studentów niepełnosprawnych

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że 3 kwietnia br. (piątek) oraz 7 kwietnia br. (wtorek) dyżur dla studentów niepełnosprawnych zostaje odwołany.