Przyjmowanie wniosków do programu Aktywny Samorząd - Moduł II

Studentom z umiarkowanym i ze znacznym stopniem niepełnosprawności, przypominamy że termin składania wniosków do programu PFRON – Aktywny samorząd – Moduł II mija 30 marca 2015 r. Możliwe jest uzyskanie wsparcia finansowego na pokrycie opłaty za studia niestacjonarne (czesne) oraz dodatku na pokrycie kosztów kształcenia (do 1000 zł ).

21.02.2015 – biuro nieczynne

W związku z przerwą semestralną informujemy, że 21 lutego br. (sobota) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Przerwa świąteczna – biuro nieczynne

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że od 20 grudnia br. (sobota) do 6 stycznia 2015 r. (wtorek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Pierwsze zajęcia goalball

VIII Edycja Konferencji Pełno(s)prawny Student

W dniach 29-30 października br. Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych – mgr Radosław Cichański oraz Koordynator ds. Osób Niepełnosprawnych Instytutu Edukacji Muzycznej – mgr Adam Skrętny uczestniczyli w VIII edycji ogólnopolskiej konferencji
Pełno(s)prawny Student, organizowanej przez Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego w Krakowie.

Spotkanie informacyjne dla studentów niepełnosprawnych I roku

Dnia 27 października br. w Bibliotece Głównej UKW odbyło się spotkanie informacyjne dla studentów niepełnosprawnych I roku.

31.10.2014 - skrócony dyżur dla studentów niepełnosprawnych

W związku z ogłoszeniem godzin rektorskich w dniu 31 października br. przez Prorektora ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia dra hab. Mariusza Zawodniaka, prof. nadzw. informujemy, że dyżur dla studentów niepełnosprawnych odbędzie się w godzinach od 10.00 do 11.00.