Informacja dla niepełnosprawnych studentów I roku

Studentom pierwszego roku przypominamy, że wnioski stypendialne dla osób niepełnosprawnych należy składać w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych (ul. J. K. Chodkiewicza 30, Budynek Główny, blok C, pokój 1 A).

Dyżury psychologa

W poniedziałki w godzinach od 9.00 do 11.00 zapraszamy studentów niepełnosprawnych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na dyżur psychologa.

Uruchomienie alternatywnych zajęć wychowania fizycznego dla studentów i doktorantów niepełnosprawnych

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu informuje, że od roku akademickiego 2014/2015 zostaną uruchomione alternatywne zajęcia wychowania fizycznego dla studentów i doktorantów niepełnosprawnych.

Biuro nieczynne

W dniach 28 i 29 sierpnia br. biuro będzie zamknięte.

Informacja dla kandydatów i nowo przyjętych studentów i doktorantów

Pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych oczekują na nowo przyjętych studentów i doktorantów niepełnosprawnych (zwłaszcza osoby niewidome i poruszające się na wózkach inwalidzkich) celem omówienia ewentualnych potrzeb i form wsparcia tych osób. W celu rejestracji Państwa w systemie USOS prosimy również o dostarczenie kopii orzeczenia o niepełnosprawności.