Informacja dla kandydatów i nowo przyjętych studentów i doktorantów

Pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych oczekują na nowo przyjętych studentów i doktorantów niepełnosprawnych (zwłaszcza osoby niewidome i poruszające się na wózkach inwalidzkich) celem omówienia ewentualnych potrzeb i form wsparcia tych osób. W celu rejestracji Państwa w systemie USOS prosimy również o dostarczenie kopii orzeczenia o niepełnosprawności.

20.06.2014 – Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniu 20 czerwca br. (piątek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu w przyszłym tygodniu.

Niepełnosprawni na start – praca dla młodych osób niepełnosprawnych

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet Gineka w partnerstwie z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej Centrum Kultury, Higieny i Zdrowia Psychicznego prof. dr hab. Aleksandra Araszkiewicza, realizuje projekt „Niepełnosprawni na start – praca dla młodych osób niepełnosprawnych”, który potrwa do 30.06.2015.

Juwenalia Bez Barier