Dyżury psychologa

W środy w godzinach od 10 do 12 zapraszamy studentów niepełnosprawnych na dyżur psychologa.

Poszukiwany Asystent Studenta Niepełnosprawnego - przedłużona rekrutacja

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych poszukuje Asystenta Studenta Niepełnosprawnego. Zapraszamy wszystkie chętny osoby do aplikowania na to stanowisko.

Zapraszamy do udziału w Targach Pracy organizowanych przez Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Targach Pracy. Wydarzenie będzie miało charakter kameralnego przedsięwzięcia, które odbędzie się 27 listopada 2013 w godz. 10:00 – 13:00 w siedzibie Centrum przy ul. Gajowej 99 w Bydgoszczy.

III Kujawsko-Pomorski Zlot Studentów Niepełnosprawnych

Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy zaprasza do wzięcia udziału w III Kujawsko - Pomorskim Zlocie Studentów Niepełnosprawnych „Podróże, pasje” - My też  możemy działać na rzecz wizerunku osób z niepełnosprawnością.