Wyjazd do Tlenia na szkolenie zorganizowane przez Kujawsko – Pałuckie Centrum Ekonomii Społecznej

W dniach 28-29 czerwca studenci niepełnosprawni, członkowie Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UKW, pracownicy i osoby współpracujące z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych uczestniczyły w szkoleniu dot. Zasad Finansowania Inicjatyw Społecznych zorganizowanym przez Kujawsko – Pałuckie Centrum Ekonomii Społecznej (KPCES). Zajęcia poprowadził mgr Paweł Biały - specjalista ds. pozyskiwania funduszy strukturalnych i zarządzania projektami UE.

Wspólny wyjazd i pobyt w Ośrodku Wczasowym w Tleniu, w którym odbywało się szkolenie, miał na celu nie tylko nabycie nowych umiejętności, ale również sprzyjał wspólnej integracji członków Zrzeszenia. Uczestnicy mieli szansę lepiej się poznać i wspólnie spędzić czas podczas korzystania z dodatkowych atrakcji.

Dziękujemy za Państwa obecność i już teraz zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach.