Juwenalia Bez Barier

Zapraszamy wszystkich studentów niepełnosprawnych do udziału w Juwenaliach. W tym roku podjęto działania, aby każdy student miał równy dostęp do uczestnictwa w imprezach obywających się na terenie Kampusu UKW. W tym celu została zorganizowana grupa wolontariuszy – asystentów osób niepełnosprawnych, którzy po wcześniejszym zgłoszeniu, ale też w trakcie odbywających się koncertów będą pomagać naszym studentom. W tej sprawie prosimy o kontakt e-mailowy (niepelnosprawni@ukw.edu.pl) albo telefoniczny (504 162 661). Zostały również zapewnione ten na ten czas sanitariaty dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

W ramach projektu 13 maja (wtorek) od godz. 18.00 – 20.00 w CEKFiS UKW na ul. Sportowej 2 zorganizowany zostanie Integracyjny Turniej Goalball, na który już dziś zapraszamy.

Projekt jest współfinansowany z budżetu Miasta Bydgoszczy i jego Organizatorami są: Fundacja ALUMNO, Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UKW, Samorząd Studencki UKW oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Więcej informacji o Juwenaliach można znaleźć na stronie www.blokadaluzyka.pl/ lub na facebooku: https://www.facebook.com/zsnukw