Uruchomienie alternatywnych zajęć wychowania fizycznego dla studentów i doktorantów niepełnosprawnych

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu informuje, że od roku akademickiego 2014/2015 zostaną uruchomione alternatywne zajęcia wychowania fizycznego dla studentów i doktorantów niepełnosprawnych. Oferta skierowana jest do osób, które będą pobierać naukę na drugim roku studiów pierwszego stopnia oraz jednolitych magisterskich. Będzie istniała również możliwość udziału w zajęciach alternatywnych osób, które zaliczyły już zajęcia z wychowania fizycznego.
Studenci będą mogli wybrać jedną z trzech dostępnych form zajęć, tj.

• pływanie,
  • goalball,
  • szachy.

albo uczestniczyć w ogólnouczelnianych zajęciach wychowania fizycznego, o ile nie będą istniały ku temu żadne przeciwwskazania wynikające ze stanu zdrowia.

Do dnia
6 października Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie oczekiwać na e-mailową deklarację chęci udziału, konieczne są wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: niepelnosprawni@ukw.edu.pl w tytule wpisując „Zapisy na zajęcia WF”. Natomiast w treści maila proszę podać następujące informację: rodzaj zajęć, imię i nazwisko, kierunek, tryb studiów oraz stopień i rodzaj niepełnosprawności.