OGRÓD MOŻLIWOŚCI II - nowe możliwości dla osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji projektu aktywizacji osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi z województwa kujawsko – pomorskiego. Dzięki projektom takim jak ten, możliwe jest poznanie swoich atutów, powrót do aktywności w rodzinie, nawiązanie przyjaźni, zdobycie kwalifikacji zawodowych pożądanych na rynku pracy, niezbędnego doświadczenia i w końcu zatrudnienia.

PROJEKT OGRÓD MOŻLIWOŚCI TO:
- PŁATNE PIĘCIOMIESIĘCZNE STAŻE – min. 1650,00 zł netto/m-c
- PRACA – gwarantujemy zatrudnienie najpilniejszych uczestników/czek u wybranych pracodawców regionu
- SZKOLENIA ZAWODOWE – profesjonalny pracownik biurowy lub kurs ogrodniczy
- SZKOLENIA I DORADZTWO ZAWODOWE – dające szansę na zatrudnienie
- INTEGRACJA I WSPARCIE – psychologów, psychiatrów, specjalistów i profesjonalnej kadry,
- OGRÓD MOŻLIWOŚCI – niepowtarzalną przygodę i klimat

Uczestnicy projektu zagwarantowane mają materiały szkoleniowe, posiłek podczas zajęć i zwrot kosztów podróży.

SPOSÓB ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW REKRUTACYJNYCH
Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w siedzibie NZOZ Centrum Kultury, Higieny i Zdrowia Psychicznego prof. Aleksander Araszkiewicz, ul. Ks. Ignacego Skorupki 2, 85-156 Bydgoszcz w terminie do 17 października 2014 r. (decyduje data wpływu). Dokumenty można złożyć na kilka sposobów:
- osobiście w siedzibie NZOZ,
- za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu),
- na adres mailowy: projekt@araszkiewicz.com.pl.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST W CAŁOŚCI NIEODPŁATNY.