Pierwsze zajęcia goalball

W ramach alternatywnych zajęć wychowania fizycznego studenci mają możliwość udziału w zajęciach z goalballa. W dniu 6 listopada odbyło się pierwsze spotkanie osób zainteresowanych tą dyscypliną paraolimpijską i prowadzącym zajęcia - mgr Miłoszem Szypurą. Uczestnicy zapoznali się z zasadami gry i rozegrali mecz razem z uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej  im. Louisa Braille’a w Bydgoszczy.
Informujemy, że istnieje możliwość udziału w zajęciach studentów niepełnosprawnych także pozostałych roczników, którzy zaliczyli już przedmiot wychowanie fizyczne. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych.