Juwenalia Bez Barier 2015

Zapraszamy wszystkich studentów niepełnosprawnych do udziału w Juwenaliach Bez Barier. Dzięki ponownej realizacji projektu każdy student będzie miał równy dostęp do uczestnictwa w imprezach obywających się na terenie Campusu UKW. W tym celu została zorganizowana grupa wolontariuszy – asystentów osób niepełnosprawnych, którzy po wcześniejszym zgłoszeniu, ale też w trakcie odbywającej się Blokady Łużyka i koncertów będą pomagać naszym studentom. W szczególności pomoc adresowana jest do osób poruszających się na wózku inwalidzkim oraz osób niewidomych. Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem wsparcia prosimy o kontakt e-mailowy (niepelnosprawni@ukw.edu.pl) albo telefoniczny (504 162 661). Na ten czas zostały również zapewnione sanitariaty dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

„Juwenalia Bez Barier 2015” to projekt realizowany przez Fundację ALUMNO oraz Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Głównym celem projektu jest dostosowanie  Juwenaliów do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz pełna integracja studentów niepełnosprawnych i pełnosprawnych.

Więcej informacji o Juwenaliach można znaleźć na stronie www.blokadaluzyka.pl/ lub na facebooku: https://www.facebook.com/zsnukw

Serdecznie zapraszamy do udziału w Juwenaliowych imprezach!