Akcja "Odjazdowe Mikołajki"

„Chcesz wywołać uśmiech dzieciaków, wrzuć więc do puszki kilka złociaków” to motto tegorocznej zbiórki na zakup upominków dla podopiecznych Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Organizatorami akcji jest Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UKW oraz Fundacja ALUMNO. Zadanie jest współfinansowane ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Impreza mikołajkowa dla podopiecznych Fundacji Aktywnej Rehabilitacji przewidziana jest na 5 grudnia. Zaplanowano z tej okazji szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, m.in.: zajęcia z dogoterapii, animacje, pokaz bractwa rycerskiego i wręczenie podarunków przez samego Świętego Mikołaja!
Zbiórka obywać się będzie na naszej Uczelni oraz na ulicach Bydgoszczy i Torunia do 3 grudnia. Już w najbliższą środę, tj. 25 listopada br., zapraszamy do klubu TRIP, gdzie można będzie spotkać naszych studentów z puszkami.
Zachęcamy wszystkich członków społeczności akademickiej wsparcia akcji i wrzucenia kilku złociaków, aby wywołać uśmiech dzieciaków!