Dział ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Sukces naszych studentów na IMP AZS w tenisie stołowym

26-28 listopada br. odbyły się Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w tenisie stołowym osób niepełnosprawnych. Mistrzem Polski w klasie A5 został Kamil Najdrowski (student Innowacyjności i zarządzania sferą publiczną). Natomiast Michael Kemp (student Turystyki i rekreacji) w klasie C zajął 4 miejsce. Podczas turnieju zawodników wspierał Wojciech Sarnacki (student Stosunków międzynarodowych). Warto zaznaczyć, że był to debiut ww. zawodników na zawodach tenisa stołowego. W turnieju wzięło udział 77 zawodników z 26 jednostek AZS. Bardzo cieszymy się z sukcesu naszych studentów i życzymy powodzenia na kolejnych mistrzostwach!

Dobry występ naszych zawodników był możliwy dzięki uruchomieniu sekcji tenisa stołowego osób niepełnosprawnych. Zainteresowanych zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych, które odbywają się w środy (godz. 16:15 – 17:00) i czwartki (godz. 17:15 – 18:00) w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu (budynek AB).

Sekcja prowadzona jest dzięki realizacji projektu „Uniwersytet Równych Szans” finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Nr umowy o dofinansowanie: POWR.03.05.00-00-A029/19-00.