Informacja dla kandydatów i nowo przyjętych studentów i doktorantów

Pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych oczekują na nowo przyjętych studentów i doktorantów niepełnosprawnych (zwłaszcza osoby niewidome i poruszające się na wózkach inwalidzkich) celem omówienia ewentualnych potrzeb i form wsparcia tych osób (np. organizację pracy asystenta osoby niepełnosprawnej, zaopatrzenie w dodatkowe urządzenia techniczne i sprzęt specjalistyczny, pomoc organizacyjną w realizacji zajęć dydaktycznych, adaptację materiałów dydaktycznych czy zakwaterowanie w domu studenckim).

Zmiana godzin pełnienia dyżurów w okresie przerwy wakacyjnej

Informujemy, że pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych w okresie przerwy wakacyjnej (lipiec, sierpień) będą pełnić dyżury od wtorku do piątku w godzinach od 09:00 do 13:00.

UWAGA:
Od 7 do 24 sierpnia br. Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne ze względu na przerwę urlopową pracowników.

01.06.2018 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniu 1 czerwca br. (piątek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

02.05.2018 i 04.05.2018 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniach 2 maja br. (środa) oraz 4 maja br. (piątek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Przerwa świąteczna - Biuro Nieczynne

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że od 30 marca br. (piątek) do 3 kwietnia br. (wtorek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.