Awaria windy w budynku przy ul. Kopernika 1

Informujemy, że winda w budynku przy ul. Kopernika 1 uległa awarii. Naprawa może potrwać dłuższy czas. Przepraszamy za utrudnienia.

Centrum Integracji Społecznej im. Jacka Kuronia w Bydgoszczy zakończyło realizować zadanie pt: "Przewóz osób niepełnosprawnych".

Informujemy, że z dniem 31 grudnia 2017 r. Centrum Integracji Społecznej im. Jacka Kuronia w Bydgoszczy zakończyło realizować zadanie pt: „Przewóz osób niepełnosprawnych”.

Od 1 stycznia 2018 r. realizacją przewozu osób niepełnosprawnych na terenie Miasta Bydgoszczy będzie koordynować:

Urząd Miasta Bydgoszczy

Biuro ds. Zdrowia i Polityki Społecznej
ul. Jagiellońska 61, 85 – 027 Bydgoszcz

Zmiana godzin pełnienia dyżurów od stycznia 2018 roku

Informujemy, że od stycznia 2018 r. pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych będą pełnić dyżury w następujące dni:

• wtorek, czwartek, piątek – od godz. 9:00 do godz. 13:00
  • środa – od godz. 9:00 do godz. 13:00
    (dodatkowo – od godz. 16:00 do godz. 18:00 w wyznaczonych terminach)
  • sobota – od godz. 9:00 do godz. 13:00 (w wyznaczonych terminach)

WAŻNE: Dodatkowe godziny pełnienia dyżuru w środę oraz sobotnie dyżury odbywać się będą wyłącznie w ustalonych terminach. Terminy będą podawane na bieżąco na stronie internetowej: www.niepelnosprawni.ukw.edu.pl w zakładce Kontakt.

Akcja "Odjazdowe Mikołajki 2017"

„Chcesz wywołać uśmiech dzieciaków, wrzuć więc do puszki kilka złociaków” to motto corocznej zbiórki na zakup upominków dla podopiecznych Fundacji Aktywnej Rehabilitacji (dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich).

Organizatorami akcji są: Fundacja Aktywnej Rehabilitacji - region kujawsko-pomorski, Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UKW oraz Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UKW.

Stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych - ważna informacja

Informujemy, że studenci niepełnosprawni, którzy nie dostarczyli jeszcze orzeczenia o niepełnosprawności, powinni pilnie zgłaszać się do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych celem dostarczenia jego kopii (oryginał orzeczenia do wglądu) albo przesłać zeskanowany dokument na adres e-mailowy BON- u (niepelnosprawni@ukw.edu.pl) do dnia 23 października br. (poniedziałek) do godziny 12:00.

Ważne informacje dla studentów wnioskujących o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych

Informujemy, że w roku akademickim 2017/2018 logowanie na stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych będzie odbywało się drogą elektroniczną w systemie USOSWeb na stronie: www.usosweb.ukw.edu.pl w dniach 18 października - 24 października 2017 r.

Rekrutacja uzupełniająca Erasmus+

Informujemy, że ruszyła rekrutacja uzupełniająca na studia w programie Erasmus+.

W rekrutacji mogą wziąć udział studenci niepełnosprawni II, III roku studiów licencjackich, I lub II roku studiów magisterskich albo studenci studiów doktoranckich.

Termin rekrutacji uzupełniającej upływa 20 października 2017 r.

W związku z powyższym zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne o w/w programie, które odbędzie się 17 października 2017 r. (wtorek) o godzinie 13:00 w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych (ul. Chodkiewicza 30, blok E - pok. 013).

Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej: http://bwm.ukw.edu.pl/index.php?_m=2&_id=117

Informacja dla nowo przyjętych studentów i doktorantów

Informujemy, że studenci niepełnosprawni z I roku (studia pierwszego i drugiego stopnia) powinni zgłaszać się do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych celem dostarczenia kopii orzeczenia o niepełnosprawności (oryginał do wglądu) albo przesłać zeskanowany dokument na adres e-mailowy BON- u (niepelnosprawni@ukw.edu.pl). W ten sposób możliwe będzie wcześniejsze zarejestrowanie Państwa w systemie USOS, co znacząco usprawni przyjmowanie wniosków stypendialnych.

Dyżury psychologa w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018

Informujemy, że od 9 października br. konsultacje psychologiczne dla studentów niepełnosprawnych odbywać się będą w poniedziałki w godzinach od 10:00 do 13:00 w Domu Studenta nr 1 "Romek" (ul. Łużycka 24, pok. 10 - parter). Dyżur dla studentów pełni dr Kamilla Komorowska. Na spotkania z psychologiem obowiązują wcześniejsze zapisy na adres mailowy: niepelnosprawni@ukw.edu.pl

Zmiana godzin pełnienia dyżurów w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018

Informujemy, że od 3 października br. pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych będą pełnić dyżury w następujące dni:

• wtorek – od godz. 9:00 do godz. 13:00 (dodatkowo od godz. 16:00 do godz. 18:00 w wyznaczonych terminach)
  • środa, czwartek, piątek – od godz. 9:00 do godz. 13:00
  • sobota – od godz. 9:00 do godz. 13:00 (w wyznaczonych terminach)

WAŻNE:  Dodatkowe godziny pełnienia dyżuru we wtorek oraz sobotnie dyżury odbywać się będą wyłącznie w ustalonych terminach. Terminy będą podawane na bieżąco na stronie internetowej: www.niepelnosprawni.ukw.edu.pl w zakładce Kontakt.

13.09.2017 - Biuro Nieczynne

Informujemy, iż z powodu braku prądu w obiekcie przy ul. Chodkiewicza 30 w dniu 13.09.2017 r. (środa) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.