Aktualności

Ważne informacje dla studentów wnioskujących o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych

Informujemy, że logowanie na stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych odbędzie się drogą elektroniczną w systemie USOSWeb na stronie www.usosweb.ukw.edu.pl w dniach 17 października - 23 października 2016 r.

Awaria platformy pionowej w budynku przy ul. Jagiellońskiej 11 - Wydział Humanistyczny

Informujemy, że platforma pionowa w budynku przy ul. Jagiellońskiej 11 (Wydział Humanistyczny) uległa awarii. Naprawa platformy może potrwać dłuższy czas. Przepraszamy za utrudnienia.

Dyżury psychologa w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017

Informujemy, że od 18 października br. konsultacje psychologiczne dla studentów niepełnosprawnych odbywać się będą we wtorki w godzinach od 9:00 do 12:00 w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych (ul. Chodkiewicza 30, pawilon E, pokój 013). Dyżur dla studentów pełni dr Kamilla Komorowska. Na spotkania z psychologiem obowiązują wcześniejsze zapisy na adres mailowy: niepelnosprawni@ukw.edu.pl

Informacja dla nowo przyjętych studentów i doktorantów

Informujemy, że studenci niepełnosprawni z I roku (studia pierwszego i drugiego stopnia) powinni zgłaszać się do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych celem dostarczenia kopii orzeczenia o niepełnosprawności (oryginał do wglądu) albo przesłać zeskanowany dokument na adres e-mailowy BON- u (niepelnosprawni@ukw.edu.pl). W ten sposób możliwe będzie wcześniejsze zarejestrowanie Państwa w systemie USOS, co znacząco usprawni przyjmowanie wniosków stypendialnych.

Zmiana godzin pełnienia dyżurów w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017

Informujemy, że od 27 września br. pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych będą pełnić dyżury w następujące dni:

• wtorek, czwartek, piątek – od godz. 9:00 do godz. 13:00
• środa – od godz. 14:00 do godz. 18:00
• sobota – od godz. 9:00 do godz. 13:00

WAŻNE:
Sobotnie dyżury odbywać się będą w ustalonych terminach. Terminy będą podawane na bieżąco na stronie internetowej: www.niepelnosprawni.ukw.edu.pl w zakładce Kontakt.

Alternatywne zajęcia z wychowania fizycznego dla studentów niepełnosprawnych

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu informuje, że studenci II roku (III semestru) studiów stacjonarnych I stopnia oraz I roku (II semestru) studiów II stopnia kierunku Mechatronika i Edukacji techniczno-informatycznej w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017 mogą zapisać się na alternatywne zajęcia z wychowania fizycznego, tj.

• goalball,
  • szachy,
  • pływanie

albo na zajęcia z rehabilitacji.

09.09.2016 - skrócony dyżur dla studentów niepełnosprawnych

Informujemy, że w dniu 9 września br. (piątek) dyżur dla studentów niepełnosprawnych odbędzie się w godzinach od 9:00 do 11:30.

22.07.2016 - Biuro czynne do godz. 12

W piątek - 22 lipca br. Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych wyjątkowo będzie czynne tylko do godz. 12