Akcja

Ważna informacja dla studentów niepełnosprawnych

Studentów, którzy nie złożyli wniosku o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych, a posiadają ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (wydane przez Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub inną instytucję) prosimy o pilny kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych do 1 grudnia br. na maila: niepelnosprawni@ukw.edu.pl

10.11.2015 - odwołany dyżur dla studentów niepełnosprawnych

Informujemy, że w dniu 10 listopada br. (wtorek) dyżur dla studentów niepełnosprawnych zostaje odwołany.

31.10.2015 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniu 31 października br. (sobota) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Ważne informacje dla studentów wnioskujących o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych

Informujemy, że logowanie na stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych odbędzie się drogą elektroniczną w systemie USOSWeb na stronie www.usosweb.ukw.edu.pl w dniach 19 października - 25 października 2015 r.

Informacja dla nowo przyjętych studentów i doktorantów

Informujemy, że studenci niepełnosprawni z I roku (studia pierwszego i drugiego stopnia) powinni zgłaszać się do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych celem dostarczenia kopii orzeczenia o niepełnosprawności (oryginał do wglądu) albo przesłać zeskanowany dokument na adres e-mailowy BON-u (niepelnosprawni@ukw.edu.pl). W ten sposób możliwe będzie wcześniejsze zarejestrowanie Państwa w systemie USOS, co znacząco usprawni przyjmowanie wniosków stypendialnych.

Alternatywne zajęcia z wychowania fizycznego dla studentów niepełnosprawnych

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu informuje, że niepełnosprawni studenci II roku studiów stacjonarnych I stopnia oraz jednolitych magisterskich w roku akademickim 2015/2016 mogą zapisać się na alternatywne zajęcia z wychowania fizycznego, tj.

• goalball,
  • szachy

albo na zajęcia z rehabilitacji.

19.09.2015 i 26.09.2015 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniach 19 i 26 września br. (sobota) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

1-2.09.2015 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniach 1 i 2 września br. (wtorek i środa) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne z powodu przeprowadzki.